RSS Procon
Rozmiar czcionki

OUTSOURCING IT: najpopularniejsze usługi

  • zarządzanie infrastrukturą informatyczną - usługa zarządzania środowiskiem komputerowym (komputery stacjonarne, przenośne, drukarki, serwery) w każdym etapie jego życia, począwszy od zakupu, poprzez instalację i konfigurację, zmian i uaktualnień, serwisowania, aż po utylizację zużytego sprzętu;
  • zarządzanie infrastrukturą internetową - usługi związanych z tworzeniem, utrzymaniem i zarządzaniem specjalistycznymi portalami lub serwisami internetowymi;
  • zarządzanie Aplikacjami - utrzymywanie wysokiej dostępności krytycznych dla przedsiębiorstwa aplikacji, działania zapobiegające awariom, instalację zaawansowanych systemów monitorujących, zarządzanie systemami do automatycznego wykonywania kopii zapasowych;
  • odtwarzanie środowiska IT po awarii - identyfikacja obszarów krytycznych i analiza wpływu katastrofy na przedsiębiorstwa, ocena i oszacowanie ryzyka na podstawie analizy procesów biznesowych, opracowanie planów zapewniających utrzymanie ciągłości procesów biznesowych poprzez odzyskanie systemów które na nich się opierają oraz ich wdrożenie, przeprowadzenie testów i stała aktualizacja tych planów.
Przeczytaj o...

Profesjonalne usługi dla biznesu oraz klientów indywidualnych

Czy myśleli Państwo o tym, jak wyglądałaby Wasza firma czy dom bez nowoczesnych technologii i usług z których Państwo korzystacie?

Zarówno w pracy jak i w domu korzystamy z wielu zdobyczy nauki i technologii nie mając nieraz świadomości o ich historii ani stopniu skomplikowania. Cieszą nas i pomagają, ułatwiając życie, umożliwiając kontakt z innymi ludźmi czy też prowadzenie własnego biznesu. Są jednak takie momenty kiedy spotykamy się z trudnościami w korzystaniu z tych technologicznych zdobyczy - wtedy właśnie jest miejsce dla specjalisty.

Bo przecież nie każdy musi znać się na wszystkim...

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci to nie ma sensu, żebyśmy to robili.

Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."

Henry Ford, 1923

Tak jak do wykonania danej pracy użyjemy odpowiedniego narzędzia, tak do rozwiązywania problemów związanych ze specjalistyczną i technologią powinniśmy posłużyć się wiedzą i umiejętnościami oraz narzędziami posiadanymi przez specjalistę.

Nasza firma oferuje usługi specjalistów w poniższych dziedzinach:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na dalszych stronach.

Tu znajdziesz...