RSS Procon
Rozmiar czcionki

OUTSOURCING informatyczny

Outsourcing informatyczny to wykorzystywanie zasobów zewnętrznych firm informatycznych, które taniej i efektywniej zrealizują zadania informatyczne. Przykładami obszarów objętych tego typu usługami są:

  • zarządzanie sieciami - świadczenie usług umożliwiających utrzymanie komunikacji wewnątrz własnej sieci komputerowej jak i sieciami zewnętrznymi;
  • środowisko pracy użytkownika - świadczenie zakresu usług mających na celu sprawne i efektywne funkcjonowanie infrastruktury komputerowej użytkowników;
  • rozwój, wsparcie i utrzymanie aplikacji - świadczenie usług związanych z zarządzaniem i konserwacją aplikacji w odniesieniu do pakietów oprogramowania lub systemów operacyjnych;
  • zabezpieczenie ciągłości działania - grupa usług zabezpieczających środowisko przedsiębiorstwa w sytuacji klęski żywiołowej, katastrofy lub poważnej awarii systemu, włączając budynek, procedury i usługi przetwarzania danych.
Przeczytaj o...

Profesjonalne usługi dla biznesu oraz klientów indywidualnych

Czy myśleli Państwo o tym, jak wyglądałaby Wasza firma czy dom bez nowoczesnych technologii i usług z których Państwo korzystacie?

Zarówno w pracy jak i w domu korzystamy z wielu zdobyczy nauki i technologii nie mając nieraz świadomości o ich historii ani stopniu skomplikowania. Cieszą nas i pomagają, ułatwiając życie, umożliwiając kontakt z innymi ludźmi czy też prowadzenie własnego biznesu. Są jednak takie momenty kiedy spotykamy się z trudnościami w korzystaniu z tych technologicznych zdobyczy - wtedy właśnie jest miejsce dla specjalisty.

Bo przecież nie każdy musi znać się na wszystkim...

"Jeśli jest coś, czego nie potrafimy zrobić wydajniej, taniej i lepiej niż nasi konkurenci to nie ma sensu, żebyśmy to robili.

Powinniśmy zatrudnić do wykonania tej pracy kogoś, kto zrobi to lepiej niż my."

Henry Ford, 1923

Tak jak do wykonania danej pracy użyjemy odpowiedniego narzędzia, tak do rozwiązywania problemów związanych ze specjalistyczną i technologią powinniśmy posłużyć się wiedzą i umiejętnościami oraz narzędziami posiadanymi przez specjalistę.

Nasza firma oferuje usługi specjalistów w poniższych dziedzinach:

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na dalszych stronach.

Tu znajdziesz...