Rozmiar czcionki
Przeczytaj o...
Partnerzy FreecoNet - nowoczesna telefonia VoIP

FreecoNet - nowoczesna telefonia VoIP

FreecoNet to nowoczesna telefonia internetowa przeznaczona zarówno dla klientów biznesowych, jak i indywidualnych.

FreecoNet to obecnie jeden z wiodących usługodawców telefonii internetowej w Polsce. Platforma została stworzona we wrześniu 2006 roku przez zespół specjalistów Datera SA - firmy technologicznej, która projektuje oraz wdraża nowoczesne i zaawansowane rozwiązani telekomunikacyjne. Od 1 stycznia 2009 roku funkcjonuje jako samodzielny podmiot prawny. W lutym br. ogłoszona została fuzja operatora z jednym z jej dotychczasowych największych konkurentów - Tlenofonem. Obecnie trwają prace nad stworzeniem nowej, spójnej oferty dla klientów obu platform. Od 1 maja br. firma oficjalnie funkcjonuje pod przejściową nazwą FreecoNet Tlenofon SA.

Swoją popularność zawdzięcza unikatowym, w skali światowej, cechom platformy VoIP. Oferuje bowiem darmowe rozmowy pomiędzy wszystkimi zarejestrowanymi na platformie numerami telefonów. Nie ma znaczenia od jakiego operatora pochodzą te numery i w jakich krajach mieszkają ich użytkownicy. Na numery niezarejestrowane można dzwonić po najniższych stawkach na rynku za pośrednictwem usługi TelArena (skupia kilku niezależnych operatorów telekomunikacyjnych, rywalizujących o obsługę połączeń wychodzących). FreecoNet wyróżnia się bogatym zestawem usług dodanych przeznaczonych zarówno dla użytkowników indywidualnych jak i dla firm. Są to m.in. systemy IVR i Call Center, aplikacja FlashPhone, Wirtualny Fax, a także FreecoNet Mobile.

Platforma FreecoNet była wielokrotnie wyróżniana za swoją innowacyjność takimi nagrodami, jak „Pomorski Lider Innowacji” w 2007 i 2006 roku, „Nadzieja Roku 2007 oraz „Innowacja Roku 2007”. Została także umieszczona w rankingu Top Produkt Pomorza 2008, a niedawno przyczyniła się do zaliczenia swojego twórcy - Datera SA - do grona pięciu najbardziej innowacyjnych firm w Polsce w rankingu „Kamerton Innowacyjności 2008” (w kategorii firm zatrudniających do 49 pracowników).

Freeconet przeprowadził badania poziomu zadowolenia swoich Klientów. Poniższy wykresy pokazują wyniki:

Freeconet - wyniki ankiety wśród klientów


Nasz Partner

Tu znajdziesz...